אודות

התיירות בחברה הבדואית בנגב פתחה בשנים האחרונות צוהר לחוויה תרבותית וקולינרית ייחודית, זאת באמצעות המותג ״קסם המדבר - החוויה הבדואית בנגב״.

קסם המדבר הינו מוצר חוויתי וקסום עשיר בריחות, טעמים וצבעים, המתפרש על פני המרחבים השונים בישובי הבדואים בנגב ובמדבר ומאפשר רבדים רבים של אטרקציות, סיפורים והשראה.

אנו במשרד החקלאות וברשות לפיתוח הנגב שמחים להיות שותפים לקידום התיירות והתיירנים באזור הנגב. אנו תומכים בתיירנים באמצעות אירועים, ליווי שיווקי וכן על ידי אתר זה המאגד את תיירני ״קסם המדבר״. תיירות הנגב מהווה מנוף מרכזי לתעסוקת נשים וכמו כן מייצרת גאווה מקומית ואזורית המושתת על עקרונות של קבלת הפנים וקבלת האחר. אנו מאמינים כי באמצעות פיתוח כלכלי, חברתי ופיתוח תיירות מקומית, אנו מאפשרים את מימוש מלוא הפוטנציאל האנושי, החברתי והכלכלי הגלום בנגב למען כלל החברה הישראלית.

התיירנים והתיירניות של ״קסם המדבר״ שמחים וגאים לקבל אורחים מכל רחבי הארץ ומהעולם ולהציע לכם סיורים, סדנאות, אירוח ביתי, קניות והיכרות עם החברה הבדואית. אנו מקווים כי תיהנו מהמפגש עמם ומהביקור ביישובי הבדואים בנגב, ומזמינים אתכם לגלוש באתר ולהכיר את היזמים והיזמיות.

הרשמה לניוזלטר קסם המדבר

הרשמו כדי לקבל עדכונים על אירועים